Tarnobrzeg > Prezes i przewodnixczący nie byli trzeźwi

  Tarnobrzeg > Prezes i przewodnixczący nie byli trzeźwi

  /ram/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Ani Stanisław Widz - prezes Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ani przewodniczący Rady Nadzorczej tej spółdzielni Stefan Kozdra, nie byli trzeźwi, kiedy w czwartek dmuchali w alkomat.

  Dzisiaj policja oficjalnie potwierdziła to, o czym wczoraj się jedynie spekulowało. Przypomnijmy, że w czwartek w godzinach pracy do siedziby Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zawitał patrol policji, wezwany przez jednego z pracowników. Funkcjonariusze poprosili do radiowozu prezesa spółdzielni Stanisława Widza oraz Stefana Kozdrę, szefa Rady Nadzorczej TSM. Obaj przewiezieni zostali do komendy.

  - Obaj przebadani zostali na alkomacie, w organizmach obu mężczyzn stwierdziliśmy obecność alkoholu - mówi inspektor Jan Żak, komendant tarnobrzeskiej policji. - Dodatkowo jeden z tych panów zażyczył sobie pobrania krwi do badania pod katem zawartości alkoholu. Tak też się stało. Na wyniki trzeba będzie poczekać do trzech tygodni.

  Więcej jutro w Echu Dnia

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo