Stalowa Wola > 250 teatralnych, tanecznych i muzycznych...

  Stalowa Wola > 250 teatralnych, tanecznych i muzycznych zespołów walczyło o Gęsie Pióro

  ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aż 250 zespołów teatralnych, tanecznych i muzycznych wzięło udział w IX Powiatowym i IV Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Szkolnych "O Gęsie Pióro" w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli.

  Podczas zorganizowanego finału ogłoszone zostały wyniki i rozdane nagrody. Jako pierwszy zaprezentował się Teatr "Amator" z Gimnazjum z Medyki. Młodzież wystawiła humorystyczną sztukę o osobach zamkniętych w windzie. Jedna z dziewcząt odegrała poród. Właśnie ten teatr otrzymał Gęsie Pióro.

  Gęsie Pióro w przeglądzie wojewódzkim trafiło także do teatru KMBA z Nagoszyna koło Dębicy. Główna nagroda w kategorii teatr przypadła zespołowi "DWARONDA" z Kolbuszowej. W przeglądzie powiatowym najlepszy był teatr "Leśne Duszki" ze Stalowej Woli.
  W kategorii taniec najlepszy był zespół "Prologes I" z Sokolnik. W powiecie na Gęsie Pióro zasłużyli "Just Dance - Fire Dance" i Dream Team ze Stalowej Woli. W kategorii muzyka jury spodobał się najbardziej zespół Olgi Ustasz, a w powiecie - Sylwia Żmuda, Alina Stepień i Angelika Olko ze Stalowej Woli.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo