Mielec > Powitają lato z gwiazdami disco polo

  Mielec > Powitają lato z gwiazdami disco polo

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Jutro, w sobotę, 21 czerwca i niedzielę, 22 czerwca, mieszkańcy Mielca będą witać letnio z zespołami Bayer Full, Akcent i Papa D. Ten pierwszy wystąpi także w weekend w podstalowolskiej Pysznicy.

  Sobotnia impreza rozpocznie się od atrakcji dla dzieci. O godzinie 16 na mieleckich błoniach najmłodsi będą rywalizować w przeciąganiu liny, wyścigach w workach, śpiewaniu piosenek i recytowani wierszy.

  Później na pobliskiej scenie zacznie się wieczór z koncertami.
  Tuż przed godziną 18 pojawi się pierwsza z gwiazd - Andrzej Rybiński. Po nim wystąpi zespół Akcent. Gwiazdą sobotniej zabawy będzie grupa disco polo Bayer Full. Zespół da ponadgodzinny koncert. Występ zacznie się o godzinie 19.

  Początek niedzielnych atrakcji w Mielcu również zaplanowany jest na godzinę 16 zabawami dla najmłodszych. O godzinie 17.30 na scenie pojawi się pierwsza gwiazda imprezy - Daniela Zabłocka z zespołem. Po niej koncert da zespół Akcent. O godzinie 20.30 przed publicznością wystąpi grupa Papa D, do niedawna nosząca nazwę Papa Dance.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo