Stalowa Wola > Sobótki z Miss Polonia Podkarpacia 2008

  Stalowa Wola > Sobótki z Miss Polonia Podkarpacia 2008

  STAN

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Prezentacja Miss Podkarpacia 2008, występ trzech tenorów i oczywiście puszczanie wianków - to atrakcje Sobótek 2008 w Stalowej Woli.

  Termin jest oczywisty, noc z 21 na 22 czerwca, czyli już w tę sobotę. Impreza odnosi się do tradycji nocy świętojańskiej jako święta wody i ognia. Odbędzie się na błoniach nad Sanem.

  Już o godzinie 15 z Ulanowa przybędą łodzie flisackie. Będą (odpłatnie) wozić gości imprezy po Sanie. Taka łódź wieczorem przywiezie Miss Podkarpacia 2008, która tego dnia wybrana zostanie w Miejskim Domu Kultury.

  Koncertowe atrakcje rozpocznie występ zespołów Miejskiego Domu Kultury o godzinie 16. O godzinie 17 wystąpi cyrkowa grupa Kejos The - AT - ER. Po niej lasowiackie obrządki przedstawią Zespół Pieśni i Tańca Lasowiacy, Kapela Lasowiacka i Chór Lasowiacki.

  O godzinie 19 swoją grupą specjalną pochwali się stalowowolska policja. To oczywiście nie zespół rozrywkowy, a ludzie do zadań specjalnych. Pół godziny później zagra Piotr Nalepa Breakout Tour. Piotr Nalepa to syn Tadeusza Nalepy i Miry Kubasińskiej. Lidera i wokalistki Breakoutu. Z zaprzyjaźnionymi muzykami wykonuje przeboje tej słynnej grupy.

  Po rockowo-bluesowej muzyce przyjdzie czas na przeboje Jana Kiepury i pieśni neapolitańskie. Wykona je trzech tenorów: Paweł Skałuba, Krzysztof Marciniak i Ivo Orłowski. Będzie to preludium do najpiękniejszej sceny wieczoru: prezentacji Miss Podkarpacia!

  Następnie odbędzie się puszczanie wianków i pokaz Teatru Ognia Kamikaze ze Stalowej Woli.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo