Stalowa Wola > Rozpoczęło się sprawdzanie czy sprzedawcy...

  Stalowa Wola > Rozpoczęło się sprawdzanie czy sprzedawcy sprzedają alkohol nieletnim

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Policjanci i członkowie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Stalowej Woli rozpoczęli kontrolowanie placówek handlowych sprzedających alkohol. Rozdawali ulotki przypominające komu nie należy sprzedawać alkoholu.

  - Te działania ukierunkowane są na przestrzeganie przepisów ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi w zakresie sprzedaży alkoholu osobom nieletnim -powiedział rzecznik prasowy stalowowolskiej komendy policji Andrzej Walczyna.

  Podczas kontroli nie stwierdzono sprzedaży alkoholu osobom nieletnim. Kontrolujący przypominali sprzedawcom o zakazie sprzedaży alkoholu nieletnim, co zagrożone jest karą grzywny i utratą koncesji na sprzedaż alkoholu. Zakaz dotyczy także nietrzeźwych dorosłych i sprzedaży "na krechę". - Działania będą kontynuowane w okresie wakacyjnym - obiecał rzecznik policji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Zobacz koniecznie:

   Wideo

   Gry