Region > Propozycje zabaw na kolejny dzień wakacji

  Region > Propozycje zabaw na kolejny dzień wakacji

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  STALOWA WOLA

  Popływaj na basenie. Od kilku dni nareszcie możemy znaleźć ochłodę na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jest on czynny od godziny 10.15 do 18.45. Bilety normalne kosztują 5,50 złotych, ulgowe 3 złote, dla dzieci do lat siedmiu 1,50 złotego. Za frajdę skorzystania ze zjeżdżalni płacimy 20 groszy.

  MIELEC

  Basen na upalny weekend
  Dla osób, które spędzają wakacje w mieście, dobrą propozycją może być popływanie w basenie odkrytym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
  Basen czynny jest codziennie w godzinach 10-19. Bilet normalny kosztuje 6 złotych, bilet ulgowy 4 złote. Taka cena obowiązuje jednak tylko do godziny 15. Później wszyscy płacą za wejściówkę 4 złote.

  Zabawy w bibliotece
  Miejska Biblioteka Publiczna i jej filie mają ofertę dla dzieci, które lubią czytać książki i rywalizować w grach stolikowych. Główna siedziba biblioteki czynna jest dzisiaj, 27 czerwca, w godzinach 12-19, filie przy ulicy Botanicznej i Tańskiego w godzinach 11-18, a filie przy ulicy Kościuszki i Warneńczyka w godzinach 8-15.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo