Nowa Dęba > Nowy samochód w magistracie

  Nowa Dęba > Nowy samochód w magistracie

  /Kat/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Jest granatowy, wraz z kierowcą może pomieścić siedem osób i kosztował 93 tysiące złotych brutto. Nowy samochód, który od kilku tygodni służy urzędnikom Nowej Dęby zastąpił wysłużonego poloneza.

  Samorząd Nowej Dęby już od kilku lat przymierzał się do zakupu nowego samochodu służbowego. Do tej pory na wyposażeniu urzędu był polonez Caro z 1996 roku o przebiegu 350 tysięcy kilometrów. - Często bywało tak, że z podróży służbowej, urzędnicy wracali po zaliczeniu wizyty w warsztacie samochodowym - przypomina Barbara Sudoł z nowodębskiego magistratu.
  - Samochód służy pracownikom urzędu, Radzie Miejskiej, w tym jej komisjom, jednostkom organizacyjnym, a także delegacjom, również zagranicznym, które odwiedzają nasze miasto. Ostatnio przedstawiciele organizacji pozarządowych zostali przewiezieni do Warszawy tam i z powrotem na bezpłatne szkolenie. Urząd nadal ma na wyposażeniu starego poloneza, który służy głównie do wyjazdów po terenie gminy.

  Samochód marki Kia Carnival jest wielofunkcyjny, komfortowy, wygodny, ekonomiczny, a przede wszystkim bezpieczny. Jest wyposażony w GPS i klimatyzację, które zostały dodatkowo, bezpłatnie zamontowane przez sprzedawcę.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo