Sport > Pół wieku piłkarskiego klubu z tarnobrzeskiej...

  Sport > Pół wieku piłkarskiego klubu z tarnobrzeskiej Wielowsi

  /PISZ/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Od 50 lat w tarnobrzeskim osiedlu wiejskim funkcjonuje Ludowy Zespół Sportowy. Wkrótce odbędą się uroczystości związane z jubileuszem tego klubu.

  Od kilku lat piłkarska drużyna byłego LZS Wielowieś gra pod nazwą Osiedlowego Klubu Sportowego Wielowieś Tarnobrzeg, dla wielu jest to jednak nadal LZS. Z taką nazwą mieszkańcom Wielowsi kojarzy się piłkarska drużyna z ich miejscowości. Uroczyste obchody jubileuszu OKS Wielowieś odbędą się w niedzielę 13 lipca.
  A, że klub z tego osiedla kojarzony jest przede wszystkim z piłką nożną, toteż nie zabraknie oczywiście motywu piłkarskiego. Rozegrany zostanie turniej z udziałem oldbojów Wielowsi, drużyny Sandoglasu Sandomierz oraz zespołu seniorów OKS Wielowieś, występującego na codzień w rozgrywkach klasy A. Prezydent Tarnobrzega Jan Dziubiński wręczy puchary i odznaczenia, nie zabraknie imprez towarzyszących obchodom półwiecza klubu.

  - Wszystko rozpocznie i zakończy festyn dla mieszkańców Wielowsi oraz okolicznych sołectw. Spodziewamy się gości z Sandomierza i Tarnobrzega. Będzie to święto naszego klubu i święto sportu w naszym osiedlu - stwierdził działacz klubu z Wielowsi Janusz Barwiński.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo