Tarnobrzeg > Jutro wyniki badań próbek żywności...

  Tarnobrzeg > Jutro wyniki badań próbek żywności zabezpieczonej w "Kameleonie" przez sanepid

  ram

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie  Dziś szpital w Tarnobrzegu opuścił Daniel Koch, jeden z ponad 40 gości weselnych, którzy zatruli się salmonellą w czasie przyjęcia w tarnobrzeskiej restauracji "Kameleon". Jutro prawdopodobnie będzie wiadomo, w czym znajdowały się chorobotwórcze bakterie.

  Przypomnijmy, młody mężczyzna był jednym z 42 zatrutych gości i zarazem jednym z trojga, którzy wymagali hospitalizacji. Salmonellą zatruła się jedna trzecia gości weselnych, między innymi siedmiomiesięczna Hania i kilkoro małych dzieci. Biegunka, wymioty, gorączka, zawroty głowy i dreszcze. Takie objawy pojawiły się u niektórych jeszcze w trakcie wesela.

  Jutro rano sanepid ma podać wyniki badań próbek żywności, zabezpieczonej w restauracji. Tym samym powinno się wyjaśnić, w jakim jedzeniu była salmonella. Powinno, gdyż próbki nie wszystkich podanych na przyjęciu produktów, udało się zabezpieczyć.

  Więcej jutro w Echu Dnia

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo