Rzeszów > 8 tysięcy paczek lewych papierosów w aucie

  Rzeszów > 8 tysięcy paczek lewych papierosów w aucie

  ram

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Po krótkim pościgu rzeszowscy policjanci zatrzymali uciekającego granatowym passatem mężczyznę. W samochodzie funkcjonariusze znaleźli osiem tysięcy paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Pechowy uciekinier, to brat zatrzymanego we wtorek mężczyzny przewożącego luksusowym audi 11 tysięcy paczek papierosów.

  Wczoraj tuż po godzinie 1, policjanci patrolujący rejon ulicy Lwowskiej w Rzeszowie, zauważyli bardzo szybko jadącego granatowego pasata na krakowskich rejestracjach. Gdy kierowca volkswagena zauważył radiowóz, przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci znający dokładnie rozkład ulic bez trudu zablokowali mu drogę ucieczki.

  Już przy wstępnej kontroli okazało się, że kierowca nie posiada żadnych dokumentów. Sprawdzenie w policyjnych bazach danych wykazało, że zatrzymany ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do maja 2009 roku, a samochód nie jest zarejestrowany w Polsce. Dodatkowo tablice rejestracyjne, założone na passacie nie są przypisane do żadnego samochodu.
  Jednak na tym nie koniec. W bagażniku volkswagena funkcjonariusze znaleźli osiem tysięcy paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Zatrzymanemu 41-letniemu mieszkańcowi Krakowa, grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności, spora grzywna i przepadek samochodu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo