Tarnobrzeg > Organizatorzy Festiwalu Filmów Niezależnych...

  Tarnobrzeg > Organizatorzy Festiwalu Filmów Niezależnych "Bartoszki" czekają na filmy

  /Kat/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Do 15 lipca organizatorzy tarnobrzeskiego Festiwalu Filmów Niezależnych "Bartoszki" czekają na filmy, które zostaną zaprezentowane podczas trzech pokazowych dni w Tarnobrzeskim Domu Kultury. - Do tej pory otrzymaliśmy już sześćdziesiąt produkcji i wciąż czekamy - mówi Grzegorz Lipiec, współorganizator festiwalu, szef Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia Kulturalnego. - Listę filmów dopuszczonych do części konkursowej oraz pokazów specjalnych opublikujemy pierwsza sierpnia.

  Festiwal odbędzie się w dniach 21-23 sierpnia. Będzie to już czwarty pokaz filmów. Jak zapewniają organizatorzy, także i tym razem tradycji stanie się zadość i podczas festiwalu tarnobrzeska publika będzie miała okazję obejrzeć kolejną offową premierę. Tym razem będzie to film "Juma", Wiktora Kiełczykowskiego. W tej komedii będącej hołdującej produkcjom lat sześćdziesiątych wszystko "kręci się" wokół jednego napadu, który jest napadem stulecia.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo