Sport > Piłkarzom Kolbuszowianki "uciekł" sparing

  Sport > Piłkarzom Kolbuszowianki "uciekł" sparing

  /PISZ/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Działacze Czarnych Połaniec odwołali przyjazd swojej drużyny na dzisiejszy sparingowy mecz tego zespołu z Kolbuszowianką Kolbuszowa.

  Zamiast gry, piłkarze z Kolbuszowej trenowali. Nowe twarze na treningach Kolbuszowianki to: bramkarz Sebastian Kosiorowski, grający w minionym sezonie w drużynie Młodej Ekstraklasy Korony Kielce, kolejny bramkarz, Łukasz Bomba z Tempa Cmolas; obrońcy: Martin Radoń z Ikarusa Tuszów Narodowy, Robert Posłuszny i Artur Urban - obaj z Tempa Cmolas; napastnik: Piotr Chodor z Ceramiki Hadykówka. Wszyscy oni mają po 17-19 lat.

  - Musimy mieć, co najmniej czterech młodzieżowców, dlatego poszukujemy zawodników młodych i to takich, którzy nie skończą wieku młodzieżowca już za rok. Szukamy przede wszystkim w drużynach z niższych klas rozgrywkowych, bo tam jest wielu ambitnych chłopców - mówi szkoleniowiec Kolbuszowianki Eugeniusz Sito.
  Po stronie strat zapisać można Waldemara Śledzia, który postanowił poszukać sobie innego klubu. Tak on jak i Damian Skała nie biorą udziału w treningach.

  Szerzej w poniedziałkowym "Echu Sportowym".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo