Stalowa Wola > Zgłoś się do czwartej edycji Festiwalu "Go...

  Stalowa Wola > Zgłoś się do czwartej edycji Festiwalu "Go Rock"

  STAN

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli przyjmuje zgłoszenia do czwartej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu “GO Rock". Zespoły chcące wziąć udział w konkursie powinny do 15 września przesłać zgłoszenie oraz tak zwane “demo" z trzema utworami. Formularz zgłoszenia oraz regulamin dostępne są na stronie festiwalu: www.gorock.stalowka.net

  Podobnie jak w latach ubiegłych koncerty Festiwalu składać się będą z części konkursowej oraz koncertów zaproszonych gości - znanych grup prezentujących ambitnego rocka. Gościem koncertu inauguracyjnego będą “Muchy". Finał imprezy zaplanowano na na 6 grudnia.

  Start, z udziałem zespołu Muchy, został wyznaczony na 18 października, natomiast finał rozegra się 6 grudnia. Zwycięzca “GO Rocka" otrzyma 3000 złotych ufundowane przez Prezydenta Stalowej Woli. Także publiczność głosując wybierze swojego faworyta.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo