Mielec > Nauczą gry na bębnach

  Mielec > Nauczą gry na bębnach

  AD

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Zanim organizatorzy zaproszą mielczan na imprezę "M4 - Moje Miasto, Moje Miejsce" mają dla nich bezpłatne warsztaty artystyczne. "M4 - Moje Miasto, Moje Miejsce", to impreza, która w Mielcu odbędzie się po raz trzeci. Organizator, Stowarzyszenie Kulturalne j'ARTe, 19 lipca zaprasza do parku za Miejską Biblioteką Publiczną.

  Będzie można obejrzeć minigalerię, posłuchać muzyki, wziąć udział w przedstawieniu teatralnym, które angażuje także widzów, obejrzeć flashmoby.
  Ale wcześniej stowarzyszenie zaprasza na warsztaty. Będą zajęcia teatralne. Mielczanie nauczą się także gry na bębnach na warsztatach, którymi pokieruje muzyk zespołu "Wadada" Dominik Muszyński. Będą warsztaty plastyczne, zajęcia z wikliną.

  Warsztaty break dance poprowadzi mistrz Polski Huher (czyli Łukasz Wykrota z Rybnika). Będą też warsztaty fotograficzne i nauka wykonywania portretów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Będą prowadzone w Domu Kultury i w Gimnazjum numer 2. Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres mailowy m4.mielec@gmail.com z imieniem, nazwiskiem i nazwą warsztatów. Organizatorzy wyślą później chętnemu formularz zgłoszeniowy. Więcej informacji na temat warsztatów można znaleźć na stronie www.m4.mielec.pl.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo