Stalowa Wola > Licealistka na drodze do kariery...

  Stalowa Wola > Licealistka na drodze do kariery piosenkarskiej

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Gosia Kotwica na jednym z koncertów.

  Gosia Kotwica na jednym z koncertów. ©Agencja Kwart

  Gosia Kotwica na jednym z koncertów.

  Gosia Kotwica na jednym z koncertów. ©Agencja Kwart

  15-letnia Gosia Kotwica z Przyszowa koło Stalowej Woli wydała trzecią w swojej karierze piosenkarskiej płytę. Po "Od nieba do dna" i "Sukcesu bliska", posłuchać teraz można krążek z balladą rockową "Kraj miłości".

  Gosia współpracuje z Janem Wojdakiem, krakowskim piosenkarzem i kompozytorem, twórcą grupy Wawele. Piosenkarz mówi o Gosi, że jest obiecującą rockową piosenkarką, laureatką kilku znaczących polskich i międzynarodowych festiwali. Jej teledysk z piosenką "Od nieba do dna" oglądać można na YouTube. Pod koniec roku ukaże się natomiast teledysk z najnowszą piosenką, nagrany w zajeździe "Sydney" koło Zarzecza.

  Otrzymaliśmy od Gosi trzy jej najnowsze płyty z piosenką "Kraj miłości", z autografem artystki. Otrzymają je osoby, które pierwsze zgłoszą się po to nagranie do oddziału "Echa Dnia" w Stalowej Woli.

  Małgosia dostała się do Liceum Ogólnokształcącego imienia Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli. Wakacje spędzi na trasie koncertowej z Wawelami. Trochę kręci nosem, że ciągle towarzyszyć jej będzie tato, który na razie nie spuszcza jej z oka. Czuje, że już mogłaby wyfrunąć spod opiekuńczych skrzydeł, ale - jak kręci głowa pan Jan - na razie nie ma o tym mowy.

  Gosia Kotwica jest jedną z najciekawszych rockowych wokalistek młodego pokolenia. Jest laureatką wielu znaczących krajowych i międzynarodowych festiwali.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo