Stalowa Wola > Wręczanie dyplomów ukończenia studiów w...

  Stalowa Wola > Wręczanie dyplomów ukończenia studiów w Wyższej Szkole Ekonomicznej

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie  W Wyższej Szkole Ekonomicznej w Stalowej Woli odbyło się dziś wręczenie dyplomów ukończenia studiów licencjackich. W historii uczelni taka uroczystość odbyła się już po raz jedenasty.

  Z 223 osób, które ukończyły naukę, w pierwszym terminie zdało egzamin dyplomowy 140 osób, czyli prawie 60 procent studentów trzeciego roku. Pozostali będą zdawać egzaminy we wrześniu.

  Jak podliczył rektor prof.
  Jan Chojka, łącznie z dzisiejszymi dyplomami WSE w Stalowej Woli wydała przez jedenaście lat już prawie 3700 dyplomów ukończenia studiów wyższych oraz kilkaset świadectw ukończenia studiów podyplomowych.

  - Otrzymując dyplom ukończenia Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Stalowej Woli bądźcie dumni, że studiowaliście w naszej uczelni. Bądźcie dumni z dyplomu tej właśnie uczelni. Wspierajcie ją, bo to już jest i wasza uczelnia - powiedział prof. Chojka.

  Rektor dodał, że uczelnia otrzymała w maju certyfikat "Wiarygodna Szkoła", przyznany przez Akademickie Centrum Informacyjne w Poznaniu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo