Region > 15-latka z Przybyszowa wydała swoją trzecią płytę

  Region > 15-latka z Przybyszowa wydała swoją trzecią płytę

  ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  15-letnia Gosia Kotwica z Przyszowa koło Stalowej Woli wydała trzecią w swojej karierze piosenkarskiej płytę - krążek z balladą rockową "Kraj miłości".
  Gosia jest laureatką kilku znaczących polskich i międzynarodowych festiwali. Współpracuje z Janem Wojdakiem, krakowskim piosenkarzem i kompozytorem, twórcą grupy Wawele. Piosenkarz mówi o Gosi, że jest obiecującą rockową piosenkarką. Pod koniec roku ukaże się jej teledysk z najnowszą piosenką, nagrany w zajeździe "Sydney" koiło Zarzecza.

  Otrzymaliśmy od Gosi trzy jej najnowsze płyty z piosenką "Kraj miłości". Krążki z autografem artystki otrzymają osoby, które pierwsze zgłoszą się po to nagranie do oddziału "Echa Dnia" w Stalowej Woli.

  Małgosia dostała się do Liceum Ogólnokształcącego imienia Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli. Wakacje spędzi na trasie koncertowej z Wawelami. Trochę kręci nosem, że ciągle towarzyszyć jej będzie tato, który na razie nie spuszcza jej z oka. Czuje, że już mogłaby wyfrunąć spod opiekuńczych skrzydeł, ale na razie nie ma o tym mowy...

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo