Tarnobrzeg > Wyburzą ruinę po Państwowym Ośrodku Maszynowym

  Tarnobrzeg > Wyburzą ruinę po Państwowym Ośrodku Maszynowym

  WW/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie  Zrujnowane budynki po Państwowym Ośrodku Maszynowym będące wątpliwą ozdobą tarnobrzeskiego osiedla Wielowieś mają stąd zniknąć.
  Ostatnio - do 2001 roku - w budynku mieściła się fabryka okien. Kłopoty zaczęły się, gdy producent zamknął interes. Pozostawił niezaspokojone roszczenia pracowników i wierzycieli oraz zabudowę na pastwę losu.

  Przewodniczący osiedla i radny Władysław Czopek od lat alarmował, że budynek popada w ruinę. Złodzieje rozkradają tu wszystko, co wpadnie im w ręce. Ich łupem padały studzienki kanalizacyjne, rynny i przewody energetyczne.
  Już wydawało się, że nigdy nie będzie szansy na zaprowadzenie porządku w tym miejscu. Paweł Stępień, który jest właścicielem tego sześciohektarowego terenu potwierdził nam, że chce go uporządkować i przeznaczyć pod działalność budowlaną.

  Radny Władysław Czopek informuje, że wyburzanie budynku powinno odbyć się w sierpniu, a jego właściciel chce wydzielić działki pod parcele budowlane.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo