Sokołów Małopolski > Zatrzymali mężczyznę, który ukradł...

  Sokołów Małopolski > Zatrzymali mężczyznę, który ukradł kostkę

  ram

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Policjanci z Sokołowa Małopolskiego ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży kostki brukowej z terenu budowy… nowego komisariatu policji. Kiedy w poniedziałek tuż po północy policjanci patrolując miasto podjechali w pobliże nowo budowanego komisariatu, ich zainteresowanie wzbudził zaparkowany na terenie budowy samochód, a w nim zarówno na przednim jak i na tylnym siedzeniu leżąca kostka brukowa, którą miał być wyłożony parking. Samochód był otwarty, w stacyjce znajdowały się kluczyki, a w jednym ze schowków dokumenty pojazdu.

  Wszystko wskazywało na to, iż ten kto nim przyjechał, uciekł na widok zbliżającego się radiowozu. Policjanci zabezpieczyli samochód i ślady mogące pomóc w ustaleniu sprawcy kradzieży. Około godziny 6 rano w komisariacie zjawił się 45-letni właściciel samochodu, zgłaszając jego zaginięcie. Policjanci podejrzewając, że nie jest to fałszywe zgłoszenie, odwiedzili zabudowania zgłaszającego kradzież. Znaleźli tam pozostałą skradzioną sprzed ich komisariatu kostkę brukową.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo