Stalowa Wola > Wyższa Szkoła Ekonomiczna otrzymała...

  Stalowa Wola > Wyższa Szkoła Ekonomiczna otrzymała prestiżowy certyfikat "Wiarygodna Szkoła"

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Rektor prof. Jan Chojka z certyfikatem „Wiarygodna Szkoła”.

  Rektor prof. Jan Chojka z certyfikatem „Wiarygodna Szkoła”. ©Z. Surowaniec

  Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Stalowej Woli otrzymała certyfikat "Wiarygodna Szkoła". Jest jedyną uczelnią niepaństwową na Podkarpaciu, która poddała się ocenie i dostała to wyróżnienie.
  Rektor prof. Jan Chojka z certyfikatem „Wiarygodna Szkoła”.

  Rektor prof. Jan Chojka z certyfikatem „Wiarygodna Szkoła”. ©Z. Surowaniec

  Certyfikat przyznany przez Akademickie Centrum Informacyjne oznacza potwierdzenie prawnych podstaw funkcjonowania podmiotu w zakresie kierunków i specjalności kształcenia, zgodności prezentowanych materiałów promocyjnych oraz udzielanych kandydatom informacji z obowiązującymi przepisami prawa.

  To także oznaka starań podmiotu o zapewnienie osobom uczestniczącym w procesie kształcenia wysokich standardów nauczania i komfortu nauki. Certyfikat zapewnia także, że uczelnia dba o przygotowanie uczestników procesu kształcenia do startu w życie zawodowe poprzez aktywność Biur Karier.

  - Ten certyfikat to dla nas dobra promocja. To sygnał dla potencjalnych studentów, że przyszli do wiarygodnej uczelni - uważa rektor prof. Jan Chojka. Profesor podkreśla także, że certyfikat potwierdza pozytywną ocenę, jaką uczelnia otrzymała od Państwowej Komisji Akredytacyjnej.

  - Nie przeceniamy roli certyfikatu "Wiarygodna Szkoła", ale jest nam miło, że mamy ten tytuł - stwierdził prof. Chojka.

  Wyższa Szkoła Ekonomiczna istnieje 11 lat. W kończącym się roku akademickim studiowało tu 900 osób. Uczelnia kształci na kierunku ekonomicznym, w 6 specjalnościach. WSE opuściło z dyplomami 3700 absolwentów studiów licencjackich, a kilkuset otrzymało świadectwa ukończenia studio w podyplomowych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo