Jarosław > Zaalarmowali służby ratownicze o ulatniającym się...

  Jarosław > Zaalarmowali służby ratownicze o ulatniającym się gazie

  ram

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Mieszkańcy jednego z domów wielorodzinnych w Jarosławiu zaalarmowali służby ratownicze o ulatniającym się gazie. Powodem była nieszczelna butla. Pozostawili ją pracownicy remontujący blok. Policjanci z Jarosławia ustalają, kto jest odpowiedzialny za te zaniedbania.

  Do zdarzenia doszło przedwczoraj wieczorem na osiedlu Pułaskiego. Lokatorzy zaalarmowali pogotowie gazowe i policję. Na miejscu odkryto, że w korytarzu piwnicy stoi butla z gazem propan-butan. Do nieszczelnego zaworu podłączony był gumowy wąż. Jego końcówka była wystawiona przez okienko na zewnątrz budynku.

  Jak wstępnie ustalono, butlę pozostawili pracownicy firmy remontującej blok. Prawdopodobnie zdawali sobie sprawę z nieszczelności zaworu. Zamiast zabezpieczyć butlę, za pomocą węża wyprowadzili ulatniający się gaz na zewnątrz. Stworzyli tym samym zagrożenie dla 20 rodzin.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo