Stalowa Wola > Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej...

  Stalowa Wola > Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej przez cały sierpień

  ARKA

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  W Stalowej Woli przez cały sierpień czekają nas prawdziwe siatkarskie emocje. Na boisku przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji rozgrywany będzie Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej pod patronatem "Echa Dnia".

  Turniej organizuje stalowowolski Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Urzędem Miasta, a mecze będę rozgrywane w sierpniowe weekendy. W zawodach może wziąć udział każdy, kto ukończył 15 lat, a osoby niepełnoletnie będą musiały uzyskać zgodę rodziców.

  - Ze względu na to, że mamy do dyspozycji tylko jedno boisko, ilość drużyn biorących udział w jednych zawodach ograniczymy maksymalnie do 16 - informuje Philipp Zalewski z Urzędu Miasta w Stalowej Woli. - Zgłoszenia przyjmujemy w Biurze Promocji i Sportu Urzędu Miasta w pokoju 37 lub pod numerem telefonu: (015) 643-34-11. Pod tym numerem udzielamy również niezbędnych informacji - dodaje Zalewski.

  W sierpniowe soboty rozgrywane będą turnieje kobiet, a niedziele - mężczyzn, oba w kategorii "open", czyli bez podziału na kategorie wiekowe. Zespoły będą dwuosobowe. W ostatni weekend wakacji, 30 i 31 sierpnia, czekają nas turnieje finałowe, w których wezmą udział najlepsze zespoły oraz zaproszone przez organizatorów drużyny, prezentujące odpowiednio wysoki poziom.

  Mecze rozgrywane będą w godzinach otwarcia odkrytej pływalni, od 10 do 18, a miejscem rozgrywania zawodów będzie boisko na terenach otwartych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo