Stalowa Wola > Mieli jechać do Bułgarii niesprawnym...

  Stalowa Wola > Mieli jechać do Bułgarii niesprawnym autobusem

  /ebnis/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie  35 osób jechało na wycieczkę do Bułgarii. Okazało się, że autokar, którym mają wyruszyć w podróż ma niesprawne hamulce.

  W Stalowej Woli autokar z grupą 35 osób miał jechać w długą podróż do Bułgarii. Okazało się, że nie nadaje się do jazdy. Co prawda wyjazd opóźnił się o siedem godzin, ale za to pasażerowie wyruszyli już bezpiecznie na wycieczkę.

  W sobotę o godzinie 1 w nocy ze Stalowej Woli miał wyjechać autokar na wycieczkę do Bułgarii. Przed wyjazdem organizatorzy wyjazdu poprosili stalowowolskich policjantów o skontrolowanie autokaru, który wynajęto od prywatnego przewoźnika z powiatu mieleckiego. Okazało się, że autobus ma niesprawny układ hamulcowy. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny. Kolejny, już sprawny autokar, przyjechał dopiero w niedzielę rano. Wyjazd opóźnił się o siedem godzin.

  Policjanci przypominają, że każdy, kto chce, żeby przed wyjazdem sprawdzić stan techniczny autokaru może dzwonić pod numer telefonu 997.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo