Tarnobrzeg > Tarnobrzescy strażacy najlepsi w zawodach...

  Tarnobrzeg > Tarnobrzescy strażacy najlepsi w zawodach płetwonurków

  ram

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Ekipa tarnobrzeskiej komendy Państwowej Straży Pożarnej tryumfowała drużynowo podczas rozegranych w Polańczyku IX Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków - Płetwonurków.

  Od kilku lat strażacy z Tarnobrzega zdobywają laury w rywalizacji płetwonurków, także na arenie Mistrzostw Polski. Tym razem pokazali drużynowo, że są najlepsi w województwie. Zmagania odbywały się w Zalewie Solińskim.

  - Wystartowało sześć trzyosobowych zespołów. Rywalizacja nie była łatwa, ale po raz kolejny pokazaliśmy, że liczymy się w województwie - mówi aspirant Mariusz Wydro z Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu.

  W klasyfikacji drużynowej tarnobrzeżanie sklasyfikowani zostali na pierwszym miejscu. Indywidualny sukces odniósł także Mariusz Wydro, który wywalczył drugie miejsce. Pozostali strażacy - płetwonurkowie z Tarnobrzega: aspirant Eugeniusz Stec i aspirant Tomasz Soból zajęli odpowiednio miejsca siódme i jedenaste.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo