Kolbuszowa > Od dziś nie ma pociągów z Rzeszowa przez Głogów...

  Kolbuszowa > Od dziś nie ma pociągów z Rzeszowa przez Głogów Małopolski

  PISZ

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Z powodu prowadzonych prac torowych na odcinku Rzeszów - Kolbuszowa, od soboty 26 lipca do czwartku 31 października nie będą kursować pociągi pasażerskie z Rzeszowa przez Głogów Małopolski do Kolbuszowej i z powrotem.

  Posiadający bilety okresowe i korzystający z usług PKP będą mogli korzystać z autobusu Kolejowej Komunikacji Zastępczej, który kursował będzie we wszystkie dni tygodnia.

  Autobus do Rzeszowa odjeżdżał będzie z Kolbuszowej w porach dotychczasowego odjazdu pociągów, a więc o godzinach: 6.40, 14.35 i 16.32, natomiast z Rzeszowa do Kolbuszowej o: 5.44, 13.40 i 15.42. Autobus KKZ zatrzymywał się będzie obok budynków stacyjnych w Zaczerniu oraz Głogowie Małopolskim, natomiast w Widełce koło Kolbuszowej, obok wiaduktu przy drodze krajowej numer 9.

  Wstrzymanie kursowania pociągów do końca października spowodowane jest generalnym remontem toru linii kolejowej: Rzeszów - Kolbuszowa - Nowa Dęba - Tarnobrzeg (Ocice). Prace odbywać się będą obecnie na odcinku z Kolbuszowej do Rzeszowa. Natomiast od poniedziałku po części tego szlaku, z Tarnobrzega (Ocic) do Nowej Dęby i Kolbuszowej, po wieloletniej przerwie wznowione zostanie kursowanie pociągów towarowych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo