Region > Kierowco, sprawdź, gdzie możesz napotkać korki

  Region > Kierowco, sprawdź, gdzie możesz napotkać korki

  TDM

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  STALOWA WOLA

  Utrudnienia w ruchu spotkamy na Alejach Jana Pawła II. Drogowcy sfrezowali już nawierzchnię z obu stron drogi. Obecnie wymieniane są krawężniki i często na drodze pojawiają się panowie w pomarańczowych uniformach. Prosimy kierowców o ostrożną jazdę i zachowanie większej odległości od aut jadących przed nami.
  REGION PODKARPACKI

  Trasa nr 9. Kierowcy muszą zwolnić przed mostem w Nagnajowie koło Tarnobrzega.
  Drogowcy zamknęli ruch na dotychczasowym moście na Wiśle i postawili obok tymczasowy. Wprowadzono tam ograniczenie prędkości do 40 km/godz. Kierowcy muszą przyzwyczaić się do utrudnień w jeździe, gdyż remont potrwa jeszcze kilka miesięcy. Do końca listopada potrwa remont drogi na odcinku Nowa Dęba - Majdan Królewski. Drogowcy układają tam nową nawierzchnię oraz na niektórych odcinkach przebudowują drogę.

  Trasa nr 77. Trwają prace remontowe na drodze krajowej nr 77 pomiędzy Niskiem a Stalową Wolą. W pierwszej kolejności drogowcy frezują nierówną nawierzchnię. Na niektórych odcinkach powstały nawet dość spore zagłębienia, więc lepiej nie przekraczać dozwolonej prędkości. Podczas prac wprowadzany jest ruch wahadłowy, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość. Na całej długości drogi pomiędzy Niskiem a Stalową Wolą droga została zwężona. Drogowcy proszą kierowców o ostrożną jazdę. Remont drogi od skrzyżowania z ulica Tysiąclecia do ronda z drogą krajową nr 19 rozpocznie się w sierpniu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo