Sport > Artur Brzozowski w formie przed igrzyskami

  Sport > Artur Brzozowski w formie przed igrzyskami

  PISZ

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Ze zgrupowania we Francuskim Font Romeu wróciła reprezentacja Polski chodziarzy, wśród której przebywał Artur Brzozowski z Huciska w powiecie niżańskim.

  Artur odlicza już dni pozostałe mu do występu w Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie, będzie debiutował w tego typu imprezie. Przypomnijmy, ze kariera Brzozowskiego miała i ma nadal niecodzinny przebieg. Pewnego dnia trafił na trening lekkoatletów Sparty Stalowa Wola.
  Tam pierwszy raz "zasmakował" chodu sportowego. Zaczął uprawiać tę dyscyplinę sportu. Jest najmłodszym radnym Rady Gminy w Harasiukach, jego pasja jest wikliniarstwo i pszczelarstwo. Sport był jego hobby, ale od kilku lat jest jego największa pasją. W Pekinie wystartuje na dystansie 50 kilometrów. We Francji pracował nad formą.

  - I był to czas spędzony przez nas bardzo pracowicie. Jestem dobrze przygotowany do startu w Pekinie, polecę tam bez jakichkolwiek obaw. Już się zresztą nie mogę doczekać - powiedział nam Brzozowski, który w Pekinie wystartuje 24 sierpnia.
  Przypomnijmy, że innym chodziarzem z naszego regionu, który wystąpi w Pekinie będzie Grzegorz Sudoł z Nowej Dęby.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo