Stalowa Wola > Ścieżka rowerowa przy ulicy Przemysłowej...

  Stalowa Wola > Ścieżka rowerowa przy ulicy Przemysłowej będzie przejezdna

  ebnis

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Mimo, że jest upał na ścieżce rowerowej przy ulicy Przemysłowej w Stalowej Woli nadal, po kilkudniowych deszczach, stoją wielkie kałuże wody.

  - A w kałuży niespodzianki. Wielkie dziury - skarży się Albin Szewczyk ze Stalowej Woli, który często tę trasę przemierza rowerem.
  Jak mówi, żeby ominąć dziury i kałuże trzeba zsiadać z roweru i na pewnych odcinkach wchodzić na ruchliwą i niebezpieczną ulicę, która jest także bardzo wąska.

  - Na dodatek głównie jeżdżą tutaj duże pojazdy, ponieważ w okolicy znajduje się wiele zakładów - dodaje.

  Z jego informacji wynika, że najbardziej uciążliwy na tej trasie fragment ścieżki znajduje się tuż pod nosem Zarządu Dróg Powiatowych w Stalowej Woli.
  - Proszę interweniować w tej sprawie - apeluje do gazety.
  W ZDP doskonale znają problem rowerzystów.

  - Generalnie ścieżka rowerowa jest w dość dobrym stanie. Wiemy jednak o dwóch takich uciążliwych dla rowerzystów odcinkach na tej trasie - przyznaje Aleksander Bieńko z Zarządu Dróg Powiatowych.

  Jak mówi, ZDP już dziś spróbuje poprawić te fragmenty trasy.
  - Nie będzie pewnie idealnie, ale postaramy się żeby jechało się w miarę dobrze i przede wszystkim było bezpiecznie - obiecuje Bieńko.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo