Sport > Nieudane skoki w dal Strzałkowskiego

PISZ

W pierwszym dniu rozpoczętych wczoraj w Toruniu lekkoatletycznych mistrzostw Polski juniorów przedstawiciele klubów naszego regionu nie zdobyli żadnego medalu.

W przedpołudniowych eliminacjach dobrze spisała się specjalizująca się w pchnięciu kulą Natalia Martowicz z Victorii Stalowa Wola, która w swej serii zajęła trzecie miejsce, uzyskując wynik 12,06. Rezultat ten dał Marcie szóste miejsce w eliminacjach i pewny awans do finału. Także na szóstym miejscu (trzecim w swojej serii) uplasował się w eliminacjach pchnięcia kulą wychowanek Victorii Stalowa Wola Konrad Partyka, który obecnie reprezentuje barwy Agrosu Zamość.

Zupełnie nie udał się występ w toruńskich mistrzostwach Adrianowi Strzałkowskiemu ze Sparty Stalowa Wola, który w eliminacjach skoku w dal "spalił" wszystkie trzy próby i został sklasyfikowany na ostatnim, 20 miejscu w tej konkurencji.

Dziś i jutro kontynuacja mistrzostw i medalowe szanse reprezentantów naszego regionu. Przed największymi stanie Danuta Urbanik z Victorii Stalowa Wola, która pobiegnie na dwóch dystansach - 800 i 1500 metrów - i na obu ma szansę powalczyć o miejsce na podium.