Tarnobrzeg > Pokazy specjalne kina niezależnego

  Tarnobrzeg > Pokazy specjalne kina niezależnego

  Kat

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Tradycyjnie przed rozpoczęciem sierpniowego festiwalu "Bartoszki", Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Kulturalne organizuje pokazy specjalne, na których zaprezentowane zostaną filmy, które nie zostały dopuszczone do części konkursowej.

  W tym roku będą to następujące produkcje: "Historia pewnej promocji" Tomasza Pawlaka, "I tak cały dzień" Michała Czerwonki, "Pseudo" Alicji Plachówny, "Paka" Mariusza Freda oraz "W imię wolności" Jakuba Kurzyńskiego.

  Pokazy odbędą się kolejno w Stalowej Woli 6.08, o godz. 21, ogródek Galerii TŁO, współorganizator: Miejski Dom Kultury, w Baranowie Sandomierskim 9.08, o godz. 21, Urząd Miasta i Gminy Baranów Sandomierski, w Nowej Dębie 13.08, o godz. 21, Stowarzyszenie Wsparcie oraz w Tarnobrzegu 20.08, o godz. 20.30 na placu Antoniego Surowieckiego. Wstęp na pokazy jest bezpłatny.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo