Region > Wakacje z "Echem". Zobacz propozycje na dziś

  Region > Wakacje z "Echem". Zobacz propozycje na dziś

  STAN, Kat, mg

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  STALOWA WOLA

  Kalambury
  W Filii Nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Siedlanowskiego 3 na dzieci czeka dzisiaj zabawa w rozwiązywanie kalamburów. Będą one związane z leśnymi zwierzętami. Zajęcia odbędą się w godzinach 11-13.
  Zabawy z książką
  Gry i zabawy z książką organizuje dzisiaj dla dzieci Miejska Biblioteka Publiczna przy ulicy Staszica 14. Zajęcia potrwają od godziny 11 do 13.

  TARNOBRZEG

  Festyn rekreacyjno-sportowy
  O godzinie 11 na Placu Bartosza Głowackiego rozpoczyna się festyn rekreacyjno-sportowy. Na uczestników, którzy wezmą udział w konkursach i zabawach czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.
  Zajęcia taneczne
  Tarnobrzeski Dom Kultury zaprasza chętnych na bezpłatną naukę tańca. Instruktorzy czekają na dzieci i młodzież w siedzibie TDK od godziny 11 do 14.
  Lato w bibliotece
  Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnobrzegu oferuje dzieciom i młodzieży szereg konkursów i zajęć na terenie swoich filii. Dla chętnych przygotowano zajęcia komputerowe, spotkania z książką oraz zajęcia plastyczne.

  MIELEC

  Malujemy
  SCK w Mielcu zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatną Letnią Akademię Plastyczną. Zajęcia odbywają się pod okiem Edwarda Kocińskiego. Każdy maluje dowolną techniką, nie trzeba też dysponować własnymi przyborami, gdyż wszystko jest do dyspozycji w pracowni.
  Książki w dłoń
  Miejska Biblioteka Publiczna przy ulicy Kusocińskiego w Mielcu oraz jej filie na ulicach: Botanicznej, Żeromskiego, Kościuszkii, Tańskiego i Warneńczyka będą dzisiaj otwarte od 8 do 15. W innych godzinach zaprasza jedynie filia nr 6 przy ulicy Sękowskiego, tutaj można przebierać w książkach od 10 do 17.
  Można poćwiczyć
  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu udostępnia swoje otwarte obiekty w godzinach od 9 do 14.30 może. Do dyspozycji jest mała sala sportowa do gry w siatkówkę i koszykówkę oraz hala, tak zwana: "lodowa", gdzie można pograć kometką czy w tenisa ziemnego.
  Popływajmy
  Jeżeli czwartek na sportowo, to tylko na odkrytym basenie MOSiR-u. W ten dzień będzie on czynny od 10 do 19, cena biletu ulgowego wynosi: cztery złote, natomiast całego: sześć złotych. Takie ceny obowiązują jednak tylko do godziny 15, potem wszyscy płacą tylko cztery złote.
  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo