Żyraków > 4-letnia dziewczynka, którą poszukiwali policjanci...

  Żyraków > 4-letnia dziewczynka, którą poszukiwali policjanci schowała się za pralką

  Kat

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Niespełna 30 minut trwały poszukiwania 4-letniej dziewczynki w Żyrakowie. Policjanci znaleźli małą Małgosię, schowaną za pralką w łazience.

  We wtorek, około godziny 20.50, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Dębicy został poinformowany o zaginięciu dziewczynki. Na miejsce wysłano policjantów, przewodnika z psem tropiącym. Policjanci rozmawiając z rodzicami dziewczynki dowiedzieli się, że dziecko bawiło się przed domem. Około godz. 20.20 widziała ją po raz ostatni. Rodzice zaczęli szukać córeczki. Zaczynało się ściemniać i ochładzać. Przestraszeni rodzice powiadomili policję.

  Około godz. 21, na miejsce przybyli policjanci oraz jednostka lokalnej Ochotniczej Straży Pożarnej. Zaczęto przeszukiwać teren wokół domu. Niepokój rodziców budził fakt, że ich posesja jest nieogrodzona, a niedaleko znajdują się tereny zarośnięte gęstymi krzakami. Po 20 minutach, policjanci przeszukujący dom znaleźli dziewczynkę. Małgosia schowała się pod bielizną, za pralką w łazience.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo