Sandomierz > Film, motocykle i koncert w ten weekend

  Sandomierz > Film, motocykle i koncert w ten weekend

  /MLE/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Dzisiaj od godziny 11 na sandomierskiej Starówce będziemy mogli podziwiać motocykle. Wcześniej jednoślady przeparadują ulicami Sandomierza. O godzinie 14 nad Wisłą rozpoczną się konkursy z nagrodami dla uczestników zlotu. Stalowe maszyny wraz ze zlotowym miasteczkiem będą dostępne dla mieszkańców i turystów nad Wisłą do godziny 19.30. Po tym czasie wstęp nie będzie już możliwy.

  Również w sobotę o godzinie 17.30 wernisaż wystawy fotograficznej pod tytułem "Motyle", autorstwa tarnobrzeżanina Marka Żaka. Wystawę będzie można oglądać w Galerii "Przykrótkiej", która mieści się w budynku Fundacji Kultury Ziemi Sandomierskiej przy ulicy Rynek 25/26.

  W sobotę o godzinie 21 na ścianie budynku Urzędu Miejskiego na Starym Mieście w Sandomierzu projekcja filmu "Głośniej od bomb" w ramach "Spotkań z muzyką i filmem". Reżyserem filmu jest Przemysław Wojcieszek. W przypadku deszczu, projekcja odbędzie się w sali kameralnej Fundacji Kultury Ziemi Sandomierskiej przy ulicy Rynek 25/26.

  Niedzielne popołudnie to gratka dla miłośników muzyki. O godzinie 18 na sandomierskiej starówce koncert zespołu Something Blue. To wakacyjny cykl koncertów w ramach "Spotkań z muzyką i filmem".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo