Janów Lubelski > Strongmani i Arnold Boczek na festiwalu

  Janów Lubelski > Strongmani i Arnold Boczek na festiwalu

  STAN

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Arnold Boczek z serialu "Świat według Kiepskich" i Asndzrej Sikorowski z grupy Pod Budą wystąpią na tegorocznym festiwalu "Gryczakach" w Janowie Lubelskim. To główne spośród wielu festiwalowych atrakcji.

  Będzie dużo muzyki, konkursów i pysznego jadła. Niekwestionowany smakosz Arnold Boczek w niedzielę o godzinie 18 pokaże, co on potrafi robić z kaszy. Nie zabraknie w niej boczku. Tak naprawdę, to aktor Dariusz Gnatowski grający Arnolda jest rzeczywiście specem od kucharzenia. Również w niedzielę, o godzinie 20 zagrają Andrzej Sikorowski z grupy Pod Budą razem z córką Mają.

  Impreza odbywa na rynku, obok fontanny. Dziś o godzinie 18 wystąpią strongmeni. O godzinie 19 odbędzie się smaczny pokaz przyrządzania udźca nadziewanego kaszą. Wieczór będzie melodyjny i roztańczony, zagrają grupy Babilon i Nowicky.
  W niedzielę stoiska będzie można zwiedzać od godziny 14. O 16.30 wystąpi grupa Big Band z Biłgoraja. Pokaz Arnolda Boczka i koncert Sikorowskich rozdzieli pokaz tańca towarzyskiego (godzina 19). Na koniec zagra Rzeszowski Klezmer Band.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo