Region > Wakacje z "Echem". Zobacz propozycje na weekend

  Region > Wakacje z "Echem". Zobacz propozycje na weekend

  STAN, KaT

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  STALOWA WOLA

  Chlup do wody!
  Od godziny 10 każdego dnia na spragnionych ochłody czekają baseny Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Na terenie MOSiR-u dzieci mogą też pograć w piłkę na specjalnym, niewielkim boisku na piasku. Bramki dostowane są do wzrostu "piłkarskiego narybku".
  Bilet ulgowy dla uczniów kosztuje trzy złote a dla dzieci do lat siedmiu tylko półtora złotego.

  MAJDAN ZBYDNIOWSKI

  Piknik z konkursami
  W niedziele na stadionie odbędzie się piknik. Zacznie się o godzinie 12. Dorośli będą grać w siatkówkę a na dzieci od godziny 13 czeka szereg zabaw i konkursów sprawnościowo - sportowych.

  TARNOBRZEG

  Kino familijne
  W niedzielę, 10 sierpnia Tarnobrzeski Dom Kultury zaprasza dzieci i rodziców na film niespodzianka. Początek o godzinie 15. Seans bezpłatny, wejściówki do odebrania przed seansem w TDK.

  NOWA DĘba

  Dni Morza nad Zalewem
  Dziś, sobota o godzinie 14 imprezę rozpoczną regaty żeglarskie w klasie optymist i kategorii open. Zapisy ruszą pół godziny wcześniej, przy wiacie nad zalewem. O godzinie 15.30 rozpoczną się regaty kajakowe w kategorii open. Zapisy od godziny 15 przy wiacie. Na godzinę 17 zaplanowano wręczenie nagród. Od tej chwili można będzie można wypożyczać sprzęt pływacki kajaki i żaglówki typu optymist. Imprezę zakończy koncert szantowy Pawła Leszowskiego z zespołem DNA.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo