Stalowa Wola > Niezwykła oprawa zawarcia związku...

  Stalowa Wola > Niezwykła oprawa zawarcia związku małżeńskiego przez strażaka

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Paweł Bieleń ze świeżo poślubioną Anną.

  Paweł Bieleń ze świeżo poślubioną Anną. ©Z. Surowaniec

  Paweł Bieleń ze świeżo poślubioną Anną.

  Paweł Bieleń ze świeżo poślubioną Anną. ©Z. Surowaniec

  Ach, co to był za ślub! Stalowowolski strażak Paweł Bieleń związał się na wieki wieków z piękną jak majowy poranek Anną Burdzy. Na uroczystość przybyli strażacy w galowych strojach. Także w roboczych i ci zrobili największą hecę!

  Ślub odbył się w drewnianym kościele św. Floriana. Gości było dużo. Parking przy świątyni pełen był aut. Na wychodzącą z kościoła parę czekali między innymi strażacy w galowych mundurach. A przy wyjeździe z parkingu…

  Przy wyjeździe zainstalowała się grupa strażaków z wozem bojowym i zrobiła "bramę". Kiedy do bramy podjechało białe auto z parą młodą, strażacy uruchomili kurtynę wodną, włączyli syrenę i piłę spalinową. Było to niezwykle widowiskowe, największy ubaw miały z tego dzieci. Do auta z bukietem kwiatów podszedł przemoczony dowódca i wręczył wiązankę pannie młodej.

  Panna młoda nie dała się namówić na wyjście z auta, bo bała się poplamić suknię ślubną na mokrej od wody ziemi. Młodzi przejechali przez wielką kałużę, co podobno bardzo dobrze wróży ich związkowi - po takim mokrym początku, wszystko będzie im teraz uchodzić na sucho.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo