Tarnobrzeg/ Stalowa Wola > Wakacje z "Echem". Zobacz...

  Tarnobrzeg/ Stalowa Wola > Wakacje z "Echem". Zobacz propozycje na dziś

  WW, STAN

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  TARNOBRZEG
  Ćwicz karate
  Codzienną naukę karate proponuje uczestnikom akcji "Lato w mieście" osiedlowy klub Serbinów przy ulicy Zwierzynieckiej 3 w Tarnobrzegu. Dzisiaj odbędą się drugie zajęcia, cały cykl potrwa do końca sierpnia. Początek o godzinie 12. Wstęp wolny.
  Na sportowo
  Gry i zabawy na sportowo odbędą się dziś na boisku Szkoły Podstawowej Nr 4 w Tarnobrzegu. Początek o godzinie 11.
  Wakacje z internetem
  Codziennie od godziny 11 do 13 dzieci i młodzież mogą korzystać bezpłatnie z czytelnia internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Szerokiej w Tarnobrzegu. W ofercie: projekcje filmów naukowo-przyrodniczych, zabawy, gry internetowe. Początkujący mogą liczyć na pomoc przy korzystaniu z programów komputerowych.

  STALOWA WOLA
  Ruch i gry
  Zabawy ruchowe i gry planszowe to dzisiejsza propozycja dla dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Staszica 14. Zajęcia potrwają od godziny 11 do 13.
  Głośny konkurs
  Filia Nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Siedlanowskiego 3 organizuje dzisiaj konkurs głośnego czytania. Potrwa od godziny 11 do 13.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo