Region > Wakacje z "Echem". Zobacz propozycje na dziś

  Region > Wakacje z "Echem". Zobacz propozycje na dziś

  WW, STAN, mg

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  TARNOBRZEG

  Karate dla dzieci
  Naukę karate proponuje uczestnikom akcji "Lato w mieście" osiedlowy klub Serbinów przy ulicy Zwierzynieckiej 3 w Tarnobrzegu. Zajęcia dziś i jutro od godziny 12 do 14. Wstęp wolny.
  Wakacje z internetem
  Codziennie od godziny 11 do 13 dzieci i młodzież mogą korzystać bezpłatnie z czytelnia internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Szerokiej w Tarnobrzegu. W ofercie: projekcje filmów naukowo-przyrodniczych, zabawy, gry internetowe. Początkujący mogą liczyć na pomoc przy korzystaniu z programów komputerowych.

  STALOWA WOLA

  Rysunki i malunki
  Zajęcia plastyczne organizuje dzisiaj dla dzieci Miejska Biblioteka Publiczna przy ulicy Staszica 14. Potrwają od godziny 11 do 13.
  Poznawanie Australii
  Filia Nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Okulickiego 24 organizuje dzisiaj spotkanie "klubu podróżników". Dzieci poznawać będą Australię. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.30.

  MIELEC

  Basen zaprasza
  Jak popływać, to tylko na odkrytym basenie MOSiR - u. Dzisiaj będzie on czynny od 10 do 19. Cena biletu ulgowego: cztery złote, całego: sześć złotych. Takie ceny obowiązują jednak tylko do godziny: 15.00, później wszyscy płacimy tylko cztery złote.
  Czytamy
  W długie letnie dni nie ma to jak poczytać pod gruszą. Warto więc wiedzieć, iż Miejska Biblioteka Publiczna na Kusocińskiego będzie dzisiaj otwarta, tak jej filie na ulicach: Żeromskiego, Kościuszki, Warneńczyka, Tańskiego oraz Botanicznej w godzinach od 8 do 15. Jedynie filia na ulicy Sękowskiego zaprasza od 10 do 17.
  mg
  Zajęcia w świetlicy
  Miejski Dom Kultury w Kolbuszowej zaprasza na zajęcia w świetlicy. Można malować, bawić się, organizowane są też, pod okiem opiekuna, wyjścia na plac zabaw. Świetlica jest czynna od 10 do 14. Grupa dzieci uczestniczących niemal codziennie w zabawach liczy już około 20 osób. Zajęcia są bezpłatne.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo