Tarnobrzeg > Będzie rozbudowa Zakładu Pielęgnacyjnego

  Tarnobrzeg > Będzie rozbudowa Zakładu Pielęgnacyjnego

  /Kat/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  O rozbudowie zakładu, kierowniczka myśli od kilku lat. W ostatnich miesiącach temat dojrzał do realizacji, o czym świadczą zgromadzone na podwórku materiały budowlane. Rozbudowa jest konieczna, bo na przyjęcie czeka 29 osób.
  Po siedmiu latach działalności, placówka pęka w szwach, a kolejka oczekujących pacjentów wydłuża się z każdym miesiącem.

  Dziś w zakładzie przebywa 54 pacjentów. To osoby ze schorzenia i zaburzeniami układu nerwowego, układu ruchu, osoby po wypadkach oraz osoby cierpiące na schorzenia starcze i wynikające z niedołężności podyktowanej wiekiem. - Mamy także osoby młode, najmłodszy podopieczny ma zaledwie 36 lat - mówi Barbara Zych.

  - Cierpią oni głownie na schorzenia genetyczne połączone z dysfunkcją ruchu.
  Podopieczni tarnobrzeskiej placówki, to nie tylko mieszkańcy naszego regionu. - Mieliśmy chorych ze Szczecina, Krakowa, Śląska i innych miast Polski - wylicza Barbara Zych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo