Nisko > Przetarg na remont ulicy Nowej nierozstrzygnięty

  Nisko > Przetarg na remont ulicy Nowej nierozstrzygnięty

  TDM

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Kolejny, drugi przetarg na remont ulicy Nowej w Nisku jest nierozstrzygnięty. Choć zgłosiło się trzech oferentów, to jednak każda z ofert przekroczyła kosztorys inwestorski i nie wyłoniono zwycięzcy.

  Przypomnijmy na remont ulicy Nowej w Nisku władze gminy dołożyły powiatowi 300 tysięcy złotych. Kolejne 300 tysięcy wygospodarowano z budżetu powiatu. Uzbierana suma 600 tysięcy złotych okazała się jednak zbyt mała. Dwa pierwsze przetargi nie wyłoniły zwycięzcy, bo oferty przekraczały 600 tysięcy złotych a gmina Nisko nie jest zainteresowana dołożeniem kolejnych pieniędzy do remontu powiatowej ulicy.

  - Tym razem zmniejszyliśmy zakres robót, tak aby zmieścić się w kwocie 600 tysięcy złotych - mówi Zbigniew Lach, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Nisku. - Rozstrzygnięcie już trzeciego przetargu powinno nastąpić 4 września. W innej technologii zostały zaprojektowane odwodnienie drogi. Zastosowane rozwiązania będą tańsze w wykonaniu i nie powinny wpłynąć na jej trwałość. Jednak znaczenie może tu mieć cena asfaltu, który z dnia na dzień jest coraz wyższa.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo