Tarnobrzeg > Bez chodników i kanalizacji od sześciu lat

  Tarnobrzeg > Bez chodników i kanalizacji od sześciu lat

  Kat

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Mieszkańcy ulicy Sienkiewicza w Tarnobrzegu od sześciu lat walczą o godne życie. Na razie bez skutku...


  Właściciele ponad 20 domów jednorodzinnych przy ulicy Sienkiewicza w Tarnobrzegu mówią, że żyją jak w średniowieczu.

  Ich ścieki wywozi samochód, zamiast chodników mają klepiska, a śmietniki zastępują wyschnięte pnie drzew. Zdesperowani powiedzieli dość. - Zaczynamy walczyć o swoje - mówią.

  Zdenerwowanie mieszkańców sięgnęło zenitu, kiedy przed kilkoma dniami przeczytali o sukcesie, jaki lokalny samorząd odniósł w zakresie kanalizacji centrum miasta i podmiejskich osiedli.
  - Czytam, że kanalizacja jest realizowana w ramach projektu, który przyczynił się do zmniejszenia różnic gospodarczych i społecznych pomiędzy obywatelami Unii Europejskiej - mówi jeden z mieszkańców. - Po co do Unii porównywać, skoro różnice w jednym mieście występują. Czym my, mieszkańcy ulicy Sienkiewicza, jednej z najstarszych ulic, różnimy się od ludzi z podmiejskich osiedli. Tam co rusz podłączają nowe nitki kanalizacji, budują chodniki. Tylko do nas jakoś dojść nie mogą.

  Więcej jutro w Echu Dnia

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo