Sport > Spotkanie z "Korzeniem"

  Sport > Spotkanie z "Korzeniem"

  PISZ/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Najlepsi pływacy z Podkarpacia spotkali się w minioną sobotę z Pawłem Korzeniowskim, pływakiem, olimpijczykiem z Pekinu. Spotkanie było przypadkowe, aczkolwiek bardzo radosne.

  Ponad 50-osobowa grupa młodzieży z Podkarpacia, przebywa na wakacyjnym zgrupowaniu pływackiej kadry województwa podkarpackiego, które odbywa się w Dąbiu k. Ustki. Nasi młodzi sportowcy nad Bałtykiem przebywać będą praktycznie do końca wakacji. Do domu wrócą dopiero w piątek.
  - Spotkała nas miła niespodzianka. Po powrocie z Pekinu przyjechał tu na wypoczynek Paweł Korzeniowski. Oczywiście od razu doszło do naszego spotkania z nim, było bardzo miło, a młodzież była tym zachwycona - mówił nam trener pływackiej reprezentacji województwa podkarpackiego, mielczanin Bogusław Omiotek.

  Na nadbałtyckim zgrupowaniu przebywają między innymi zawodniczki i zawodnicy z dwóch klubów naszego regionu, mieleckiego Ikara oraz tarnobrzeskiego Delfina.
  - Młodzież nie tylko wypoczywa i kąpie się w Bałtyku, ale i trenuje. Jest dużo biegania po piasku, a kto biegał kiedyś po plaży, ten wie, jaka to przyjemność. Jesteśmy tu po to, by jak to się mówi potocznie "ładować akumulatory", no i je "ładujemy". Nie zapominamy jednak o opalaniu się i innych przyjemnościach - dodał trener Omiotek.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo