Tarnobrzeg > Koniec z parkowaniem na zakazie przy szpitalu

  Tarnobrzeg > Koniec z parkowaniem na zakazie przy szpitalu

  /Kat/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Mieszkańcy ulicy Borek w Tarnobrzegu mają dość zaparkowanych pod płotem samochodów. Ich właściciele, mimo zakazu parkują na całej ulicy.
  Z kierowcami walczy także dyrekcja Szpitala Wojewódzkiego, którego karetki często mają zastawioną drogę wyjazdu.

  Osiedle Borek w Tarnobrzegu to kilka ulic graniczących z budynkiem Szpitala Wojewódzkim. Kierowcy zostawiają samochody na ulicy Borek, Sosnowej i Szpitalnej. Zostawiają, mimo stojących co kilka metrów znaków zakazu postoju i zatrzymywania się. Ignorancja znaków trwa, tymczasem mieszkańcy mają dość sytuacji i biorą sprawy w swoje ręce.

  Na kierowców coraz częściej narzeka dyrekcja Szpitala Wojewódzkiego, która interweniowała w tej sprawie u komendanta straży miejskiej.
  - Droga wyjazdowa dla karetek oraz wyjścia ewakuacyjne są coraz częściej zastawiane przez samochody, a przecież wybudowaliśmy nowe parkingi z tyłu szpitala - przypomina Wojciech Wąsik, zastępca dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Tarnobrzegu. - Dlaczego kierowcy nie podjadą dalej, tylko zostawiają auta przy samym szpitalu. Parking, na ponad 70 samochodów jest bezpłatny. Ma służyć nie tylko pracownikom, ale pacjentom i rodzinom odwiedzającym naszych pacjentów. Dlatego poprosiłem o interwencję policje i straż miejską.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo