Przemyśl > Pijana opiekunka dwumiesięcznego dziecka

  Przemyśl > Pijana opiekunka dwumiesięcznego dziecka

  ram

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Blisko dwa promile alkoholu w organizmie miała 27-letnia kobieta z Przemyśla, która w takim stanie opiekowała się swoim dwumiesięcznym dzieckiem.

  Kobietę odwiedził przedwczoraj kurator sądowy, sprawujący nadzór nad nią i opiekę nad jej małym dzieckiem. Ojciec dziecka pracuje w Warszawie. Kurator zastał w mieszkaniu zanoszące się od płaczu dwumiesięczne dziecko. Matka w stanie upojenia alkoholowego spała.
  Kurator wezwał pogotowie ratunkowe, które zabrało je wraz z pijaną matką do szpitala. W szpitalu matka zachowywała się bardzo agresywnie i utrudniała przyjęcie niemowlęcia na oddział. Dziecko zostało poddane szczegółowym oględzinom. Na szczęście lekarze nie stwierdzili widocznych obrażeń ciała.

  Dziewczynka została przyjęta na obserwację i lekarze po szczegółowych badaniach ocenią jest stan zdrowia. Nie jest to pierwsze takie zachowanie tej matki. W 2000 roku odpowiadała przez sądem za nieumyślne spowodowanie śmierci swojego pierwszego dziecka. Dwoje jej małych dzieci (3 i 6 lat) przebywa w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej. Zostały tam umieszczone przez Sąd Rodzinny i Nieletnich. Policjanci zbadali stan trzeźwości kobiety - miała 1,98 promila alkoholu w organizmie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo