Mielec > Miejska Komunikacja Samochodowa na plusie

  Mielec > Miejska Komunikacja Samochodowa na plusie

  Magdalena Małodzińska

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Na ostatniej sesji Rady Miasta prezes Miejskiej Komunikacji Samochodowej Ewa Garncarz przedstawiła sprawozdanie z działalności spółki za 2007 rok. Z raportu wynika, że przychody przewyższyły koszty.

  Sprawozdanie było bardzo szczegółowe. Prezes spółki w detalach przedstawiła nawet informację dotyczącą liczby osób ukaranych za jazdę bez biletu.
  Jak wynika ze sprawozdania, w 2007 roku przybyło pasażerów korzystających z usług spółki. Mielecka firma przewiozła w ubiegłym roku 4 miliony 395 tysięcy osób.

  Przychody uzyskane za 2007 rok wyniosły 7 milionów 661 tysięcy złotych, a koszty 7 milionów 385 tysięcy złotych. Jak mówiła prezes Garncarz, tak dobry wynik spółka zawdzięcza przede wszystkim postawieniu na ekologiczne rozwiązania. W 2006 roku spółka kupiła dwa autobusy zasilane gazem ziemnym, rok później kolejny i w obecnym 2008 roku jeszcze jeden.

  Czytaj więcej jutro w Echu


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo