Stalowa Wola > Spektakl i piknik dla dzieci z Anią z...

  Stalowa Wola > Spektakl i piknik dla dzieci z Anią z Zielonego Wzgórza

  Gerard Stańczyk

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Słynna Ania z Zielonego Wzgórza będzie bohaterką pikniku na zakończenie wakacji w niedzielę, 31 sierpnia, w Stalowej Woli.

  Zanim rozpocznie się piknik, w Miejskim Domu Kultury o godzinie 15 odbędzie się spektakl “Ania z Zielonego Wzgórza". Wystawi go Teatr imienia Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Reżyserem przedstawienia jest Jan Szurmiej.
  Spektakl pełen jest tańca i piosenek. Muzykę napisał Zbigniew Karnecki, teksty piosenek Maciej Wojtyszko. Bilety na przestawienie kosztują pięć złotych. Do nabycia są w kasie Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.

  Po spektaklu na placu obok MDK rozpocznie się piknik. Organizatorzy zapowiadają liczne konkursy, na przykład na sobowtóra Ani czy na najdłuższy warkocz. Dla uczestników nie zabraknie nagród!

  Poza tym dzieci będą miały okazję zagrać na bezdotykowym instrumencie i obejrzą występ teatru ulicznego. Organizatorzy zapewniają, że dzieci, które przyjdą do Miejskiego Domu Kultury, nie będą się nudziły.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo