Region > Kurator podziękował dyrektorom i nauczycielom za...

  Region > Kurator podziękował dyrektorom i nauczycielom za wyniki

  KaT/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Ponad 50 listów gratulacyjnych wysłał do podkarpackich szkół kurator oświaty Jacek Wojtas. W ten sposób, kurator chce podziękować dyrektorom i nauczycielom, za uzyskanie przez ich uczniów dobrych wyników w testach kompetencyjnych.

  - To tylko kartka papieru, ale uważam, że tego typu podziękowania należą się dyrektorom i nauczycielom - zastrzega Jacek Wojtas, Podkarpacki Kurator Oświaty. - Podziękowania wysłane zostały także do lokalnych samorządów, które w ostatnich latach kładą coraz większy nacisk na poziom nauczania w swoich placówkach.

  Kurator Wojtas wysłał w sumie 52 podziękowania. Trafiły do szkół podstawowych i gimnazjów, których uczniowie uzyskali najwyższą średnią z testów kompetencji. W naszym regionie list gratulacyjny odebrał między innymi dyrektor Szkoły Podstawowej numer 3 w Nowej Dębie, Szkoły Podstawowej w Knapach, w gminie Baranów Sandomierski, Gimnazjum numer 5 w Stalowej Woli oraz Społecznej Szkoły Podstawowej w Tarnobrzegu. Dyrektor tej ostatniej, twierdzi, że podziękowanie to miły gest ze strony kuratora, a list zawiśnie na szkolnym hollu, tak by osoby odwiedzające placówkę, mogły go przeczytać. - Moi nauczyciele dają z siebie wszystko o czym świadczą końcowe wyniki testów - mówi zadowolona Anita Woźniak. - Szóstoklasiści i gimnazjaliści od kiedy wprowadzono testy zajmują najwyższe miejsca w mieście, powiecie i województwie. To zasługa nauczycieli, ale także samych uczniów, którzy wiedzą, jak wykorzystać zdobytą wiedzę.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo