Stalowa Wola > Mieszkańcy ulicy Dmowskiego mają dość kocich...

  Stalowa Wola > Mieszkańcy ulicy Dmowskiego mają dość kocich łbów

  ZS

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Mieszkańcy bloków przy ulicy Dmowskiego 7 i sąsiednich posesji mają już dość dziurawej drogi. Dookoła są już odnowione ulice, a tu ciągle jest nierówna nawierzchnia.

  Nawierzchnie ulic w mieście poprawiają się szybko. Może dlatego, na zasadzie kontrastu, rażą zniszczone uliczki. Osiedle Fabryczne, na której jest ulica Dmowskiego, poddawane jest od kilku lat kosztownej rewitalizacji, czyli ożywienia. Już widać wspaniałe efekty w postaci odnowionych ulic, chodników, budowanych ścieżek rowerowych i parkingów.

  Jak nam powiedział Michał Rutkowski z Miejskiego Zakładu Budynków, w tym roku powstaną plany przebudowy kolejnych podwórek i w przyszłym roku osiedlowa zdewastowana uliczka może będzie poprawiona. Jednak wszystko zależy od tego, czy inwestycja znajdzie się w budżecie na przyszły rok. Koszty przebudowy jednego podwórka, to wydatek kilkuset tysięcy złotych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Zobacz koniecznie:

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama