Sport > Przegrane piłkarzy Siarki Tarnobrzeg, Stali Stalowa Wola i Stali Mielec

/DASZ/

Tak kiepskich występów w rozgrywkach piłkarskich pierwszej ligi juniorów nasze drużyny dawno już nie notowały. Juniorzy Stali Mielec przegrali 1:2 ważne spotkanie ze Stalą w Rzeszowie, tracąc gola w ostatniej minucie meczu.

Wysokiej porażki 0:3 doznali juniorzy Siarki Tarnobrzeg, którzy w pierwszej połowie dzielnie odpierali ataki rówieśników z Wisłoki Dębica, ale po przerwie stracili aż trzy gole. Nie powiodło się także juniorom Stali Stalowa Wola, którzy przegrali z Karpatami w Krośnie 0:1. Honor naszych juniorów uratowała drużyna Stali Nowa Dęba, która na własnym boisku wysoko pokonała JKS Jarosław 4:1.

Szerzej w poniedziałkowym "Echu Sportowym".