Sport > Trwają zapisy na kurs trenerów, po którym uzyskać...

  Sport > Trwają zapisy na kurs trenerów, po którym uzyskać można uprawnienia UEFA B

  /DASZ/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Piłkarski podokręg w Stalowej Woli prowadzi wstępne zapisy na kurs trenerów, po którym uzyskać można uprawnienia UEFA B.

  Zapisy na zajęcia z kształcenia trenerów młodzieży oraz seniorów niższych klas rozgrywkowych przyjmowane będą do 15 września 2008 r. Należy podać imię i nazwisko, adres, datę urodzenia, wykształcenie, oraz klasę rozgrywkową, w której kandydat na kurs gra lub też grał. Zapisy przyjmowane są w podokręgu Stalowa Wola, tel/fax 0-15/842-04-90 lub e-mail: edward_chmura@go2.pl Ilość miejsc jest ograniczona.

  Kurs obejmuje 200 godzin praktyki oraz zajęć teoretycznych i odbędzie się w miesiącach od października do grudnia, w piątki, soboty i niedziele. Planuje się zorganizowanie 10 dwudniowych sesji po 10 godzin każda. Kurs odbędzie się prawdopodobnie w Stalowej Woli.

  Dyplom UEFA B uprawnia do prowadzenia zespołów do klasy okręgowej. Koszt (obejmuje opłatę wykładowców, sali, stadionu, wyżywienia, materiałów dydaktycznych, itp.) zostanie podany po uwzględnieniu dotacji Urzędu Marszałkowskiego. Kurs odbywał się będzie pod patronatem Wydziału Szkolenia PZPN - kończy się egzaminem i uzyskaniem dyplomu trenera UEFA B.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo